niedziela, 24 sierpnia 2014Autor: Joy Fielding
Tytuł: "Martwa natura"
Wydawnictwo: Świat Książki Opowieść o tym, jak człowiek może być naiwny. Jak jedna osoba, z taką łatwością może manipulować drugą osobą. Opowieść o więzach rodzinnych, o porachunkach między przyjaciółkami, intrygach i o udawanej miłości.

Są wakacje więc nadrobiłam zaległości czytelnicze. Chciałam Wam w skrócie opowiedzieć coś o tej książce,która pochłonęła mnie bez reszty. :)
Książka opowiada o trzydziestoletniej Casey, która jest szczęśliwą mężatką. Odziedziczyła po rodzicach wielką fortunę, jest właścicielką firmy zajmującej się projektowaniem wnętrz. Nie miała łatwego dzieciństwa,ale u boku kochającego męża i wspaniałych przyjaciół wiedzie beztroski żywot. Ma także siostrę,która nie przepada za nią. Siostra Casey jest narkomanką i totalnie nieodpowiedzialną osobą. 
Pewnego dnia Casey po spotkaniu z przyjaciółkami, ulega wypadkowi. Zostaje uderzona przez rozpędzony samochód doznając ciężkich obrażeń. Trafia do szpitala i zapada w śpiączkę. Jednak Casey słyszy i wie wszystko co sie wokół niej dzieje. Policja oraz jej najbliższe otoczenie próbują się dowiedzieć kto był sprawcą wypadku. Niestety, policja podejrzewa iż nie był to wypadek a raczej czyn zrobiony z premedytacją. Casey jest przerażona. Zaczyna się zastanawiać kto chciałby jej sie pozbyć. Prawda okaże się jednak przerażająca.Opowieść do końca trzyma w napięciu i tak naprawdę nie wiadomo czy bohaterka się przebudzi i przeżyje.

Czy małżeństwo Casey jest naprawdę takie wspaniałe ? CZy może się czuć bezpiecznie u boku swojego ukochanego męża ? A może to zazdrosna przyjaciółka nastawiła na nią pułapkę ? Czy to może siostra,która chciała się zemścić za to,że nie otrzymała spadku po rodzicach chciała się zemścić na siostrze i odziedziczyć po niej pieniądze ? 

POLECAM BARDZO SERDECZNIE ! :)) wszystkim tym,którzy lubią poczytać (a coraz mniej takich ludzi) a także tym,którzy chcą zacząć swoją przygodę z książkami. :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz